ПОЛИТИКА КОНФИДЕНЦИАЛЬНОСТИ

Повідомлення про захист даних 
Дякуємо, що відвідали наш сайт, і за Ваш інтерес до нашої компанії та послуг.
Захист Вашого приватного життя при обробці Ваших персональних даних та забезпечення захисту всіх бізнес-даних — це дуже важливе завдання для нас, яке ми враховуємо в усіх наших бізнес-процесах. Ми обробляємо персональні дані, отримані під час Вашого візиту на наш сайт та офіс, із дотриманням конфіденційності та завжди відповідно до законодавчих вимог. Ця заява стосується веб-сайтів міжнародних компаній, що пропонує компанія Google Inc.

Запис і обробка даних
Коли Ви відвідуєте наші веб-сайти, наші веб-сервери автоматично отримують IP-адресу, призначену Вам Вашим постачальником послуг Інтернет, адресу веб-сайту, з якого Ви потрапили до нас, адреси наших сайтів, які Ви відвідуєте, дату та тривалість Вашого відвідування. Докладніші персональні дані зберігаються лише в тому випадку, якщо Ви безпосередньо надаєте нам цю інформацію. Зокрема, якщо Ви оформлюєте послуги та створюєте обліковий запис користувача для такої мети. За таких умов, серед іншого, отримуватимуться та оброблятимуться основні дані, а також відомості щодо платежів (наприклад П.І.Б./найменування, адреса, вихідні номери). Якщо Ви зв’яжетеся з нами за допомогою форми зворотнього зв’язку, ми отримаємо й обробимо дані, подані Вами.

Використання куків
Ми можемо зберігати певну інформацію у формі куки-файлів на Вашому ПК, щоб оптимізувати наші веб-сторінки до Ваших уподобань. Куки — це невеликі текстові файли, що зберігаються на Вашому комп’ютері Вашим Інтернет-браузером.
Ви можете відмовитися приймати куки, обравши відповідні налаштування у Вашому Інтернет-браузері. Додаткова інформація щодо використання куків (наприклад, для ремаркетингу Google) доступна в докладних примітках у цьому повідомленні щодо приватності

Використання та розголошення персональних даних
Ми використовуємо Ваші дані для надання та використання послуг, технічного управління веб-сторінками й виконання договірних зобов’язань, а також Ваших подальших побажань і вимог (наприклад, при здійсненні замовлення послуги чи використанні форми зворотнього зв’язку).
З урахуванням докладних приміток у цьому повідомленні щодо приватності, ми використовуємо Ваші персональні дані для проведення досліджень щодо пропозицій та маркетингових цілей лише в тому випадку, якщо Ви надали свою чітку згоду, й лише в тому обсязі, що необхідний у кожному конкретному випадку. Ми розкриватимемо дані державним органам лише в тому випадку, якщо це вимагається законом.

Безпека
Ми застосовуємо технічні та організаційні заходи безпеки для захисту Ваших даних, що зберігаються нами, від незаконної обробки, втрати, знищення та доступу неуповноважених осіб. Наші заходи безпеки постійно вдосконалюються разом із розвитком технологій.

Google Analytics
Цей веб-сайт використовує Google Analytics, сервіс для веб-аналітики, який надається корпорацією Google, Inc. (“Google”). Google Analytics використовує куки, що є текстовими файлами, котрі розміщуються на Вашому комп’ютері, щоб допомогти веб-сайту аналізувати, як користувачі використовують сайт. Відомості, що генеруються куки-файлами про те, як Ви використовуєте веб-сайт (у тому числі Ваша IP-адреса), передаються на сервери Google у США та зберігаються на них. У разі активації приховування IP на цьому веб-сайті Google скоротить IP-адресу в межах Європейського Союзу або інших країн, що виступають сторонами за договором Європейської економічної зони. Тільки у виняткових випадках IP-адреса передаватиметься до США й скорочуватиметься там. Від імені оператора цього веб-сайту Google використовуватиме цю інформацію для оцінки використання Вами веб-сайту, збору звітів про діяльність веб-сайту для операторів веб-сайту й надання інших послуг щодо діяльності веб-сайту та використання мережі Інтернет. Google не пов’язує IP-адресу, передану Вашим браузером при використанні Google Analytics, із жодними іншими даним, які зберігаються Google. Ви можете відмовитися від використання куків, обравши відповідні налаштування у Вашому браузері, але зверніть увагу, що, зробивши це, Ви не зможете скористатися всіма функціональними можливостями цього веб-сайту. Крім того, Ви можете запобігти збору та використанню даних (куків та IP-адреси) з боку Google, завантаживши й встановивши плагін для браузера, який можна знайти за посиланням https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en-GB.
Ви також можете попередити збір даних з боку Google Analytics, натиснувши на посилання, наведене нижче. Це забезпечить налаштування куки-відмови, що перешкоджатиме будь-якому подальшому збору Ваших даних під час відвідування цього веб-сайту:
https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en
На цьому веб-сайті Google Analytics доповнений кодом «anonymizeIp», щоб забезпечити зазначений анонімізований збір IP-адрес (“маскування IP”).
Докладнішу інформацію, в тому числі про умови використання й захист даних із Google Analytics, Ви можете отримати за посиланнями http://www.google.com/analytics/terms/de.html і https://www.google.de/intl/de/policies/ або на версіях цих веб-сайтів відповідними мовами.

Ремаркетинг Google
На наших веб-сторінках використовується Ремаркетинг Google — сервіс веб-реклами від корпорації Google Inc. (Google). Цей сервіс забезпечує розміщення реклами за інтересами, повторно представляючи до уваги користувачів сторінки, які вони вже відвідували, або відповідну рекламу на веб-сайтах мережі-партнера Google. Для цього Google використовує куки. Це невеликі текстові файли, які містять певну числову послідовність (ID куки-файла), що зберігається Google на Вашому комп’ютері. Google використовує такі куки-файли, щоб упізнати Ваш браузер, коли Ви відвідуватимете інші веб-сторінки, й запропонувати рекламу за інтересами. Інформація, що генерується куки-файлом, може передаватися на сервер Google у США та зберігатися там. Google може також використовувати IP-адресу Вашого браузера, щоб показувати відповідну рекламу.
Зверніть увагу, що Ремаркетинг Google — це послуга, яка надається третьою компанією (Google), вона не залежить від нас, і ми не можемо впливати на її процедури обробки даних. Докладнішу інформацію про обробку зібраних даних Google та політику захисту даних Google можна знайти за посиланням http://www.google.com/intl/de/policies/privacy/ або на версіях цих веб-сайтів відповідними мовами.
Якщо Ви не бажаєте отримувати рекламу за інтересами, Ви можете запобігти зберіганню куки-файлів Google, обравши відповідні налаштування в програмному забезпеченні Вашого браузера.
Ви будь-коли можете відмовитися на майбутнє від використання відповідних куки-файлів Google для цієї мети, деактивувавши використання таких куки-файлів
Ви також можете відмовитися від використання відповідних куки-файлів, деактивувавши використання куки-файлів сторонніх організацій, перейшовши на сторінку деактивації ініціативи реклами в мережі та обравши відповідні налаштування за допомогою запропонованих там заходів.

ТУРОПЕРАТОР ПО ЛАТИНСКОЙ АМЕРИКЕ И ПРОЧЕЙ ЭКЗОТИКЕ

  •   г. Киев, ул. Вербицкого, 16, оф. 1

  •    Телефон: +38 (067) 200 10 70

  •    Телефон: +38 (044) 562 81 41

  •    E-mail: office@jakera.com.ua

МЫ НА КАРТЕ

СВЯЖИТЕСЬ С НАМИ

Отправить запрос

Ваше имя (обязательно)

Ваш e-mail (обязательно)

Ваш телефон (обязательно)

Тема

Сообщение

×
WordPress HTML5 Audio Player Plugin